דף בית > כתבות ומאמרים > גירושין

| גירושין

הליך הגירושין ובכלל הפרידה עצמה הינם הליכים קשים מבחינה רגשית , אלה הליכים מנוהלים על יד אמוציות רבות וחזקות, לכן אני ממליצה, למרות שזה רק נראה פשוט,  תפנו לעו"ד המתמחה בתחום הגירושין,כדי שיסביר לך מהן הזכויות והחובות שלך, מה עליך לעשות ואיך לפעול. לפעמים, התייעצות קצרה אך ממוקדם עם עו"ד יכולה לעשות לך סדר במחשבות ובאופן ההתנהלות.

חלוקת רכוש בגירושין

 עדיף לשמור על סודיות  לגבי כל צעדייך בנוגע להחלטה להתגרש ולא לשתף מיד את בני המשפחה או החברים במה שעתיד להתרחש. 

לקביעת פגישה ללא התחייבות

Thanks! Message sent.

לא לשכוח כי בגירושין  כל מקרה הוא אינדיבידואלי – ממליצה מאד לא לנקוט בצעדים על פי עצות שתקבלו מחברים או מבני משפחה שכבר עבר הליך דומה. יכול מאד להיות שמדובר בעצות שלא מתאימות למקרה שלך ולפעמים עלול לגרום לך נזק בלתי ניתן לתיקון ולשבש את ההתנהלות התקינה בתיק הגירושין הספציפי שלך.

היעזר/י בעו"ד המתמחה בגירושין עוד לפני שתגיש/י על דעת עצמך את הבקשה ליישוב סכסוך. לקבלת הכוונה מעו"ד  טרם הגשת הבקשה יש חשיבות עצומה. ישנם נושאים שלא ניתן להתפשר עליהם וחבל יהיה להגיע לפגישה הראשונה שמתנהלת שלא בנוכחותם של  עורכי הדין של מי מהצדדים, לא מוכנים.

על מנת שהליך הגירושין יניב את התוצאות המשפטיות הטובות ביותר, עליך לעזר בעו"ד המתמחה בגירושין, אשר יבנה עבורך אסטרטגיה נכונה בהליך הגירושין . ללא אסטרטגיה והכנה מראש, יכולים להגיע למצבים לא נעימים, להפסדים כספיים ולעוגמת נפש.

זהו התפקיד שלי כעורכת הדין המייצגת אותך – לדאוג לאסטרטגיה ברורה, אשר תשמור על זכויות שלך באופן הטוב ביותר.

אשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה ועניין!

CARMEN HERSCOVICI - LOGO
CARMEN HERSCOVICI - SUBTEXT

הסכם גירושין

קיימת חשיבות עצומה שהסכם הגירושין ינוסח במקצועיות ובקפדנות רבה, על מנת לתת מענה לסוגיות רבות שצפויות להתעורר בעתיד בין בני הזוג וילדיהם . התחילו את התהליך בראש שקט, ותנו לעורכת דין מקצוענית לדאוג לעתיד ילדך, לרכושך ולזכויותיך, כדי להוביל אתכם לחוף מבטחים. אל תוותרו על ליווי צמוד של עו"ד מקצועית שתילחם עבורכם לכל אורך הדרך בכל הליך.

Please reload